Dnia 16.11.2015 w ZSO nr 5 odbyły się X Szkolne Mistrzostwa w Armwrestlingu.
Po rozwinięciu wyniki w poszczególnych kategoriach.

 

 

 Galeria z zawodów (kliknij)

 

 W Gimnazjum wystartowało 9 chłopców i 13 dziewcząt, Liceum 13 chłopców i 12 dziewcząt.

Gimnazjum chłopcy kl 2:

        1. Zachar Dawid 2c

        2. Ciecierski Szymon 2d

        3. Świderski Damian 2c

        4. Kołodziejski Stanisław 2c    

        5. Tomczak Bryan 2d

        6. Poniewierski Filip 2d

Gimnazjum chłopcy kl 3:

         1. Nowicki Michał 3b

         2. Pietkun Kacper 3c

         3. Małkowski Hubert 3b

 

Gimnazjum dziewczyny kl 2:

        1. Błażyńska Paulina 2a

        2. Turowska Wiktoria 2a                                     

        3. Kowol Julia 2b

        4. Kilichowska Martyna 2a

        5. Skrajna Klaudia 2a

        6. Balińska Natalia 2d                                                                               

  Gimnazjum dziewczyny kl 3:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

        1. Nagórska Barbara 3c

        2. Laniecka Katarzyna 3a

        3.  Dajnowiec Kornelia 3a

        4. Kempińska Monika 3b

        5. Gradulewska Roksana 3e

        6.  Głogowska Helena 3e

        7. Matysiak Natalia 3b

Liceum chłopcy LO:

-63kg

1. Stachowiak Michał 1C

2. Szulborski Michał 1D

-70kg

  BRAK

-78kg

1. Rzepiński Patryk 3D

2. Oliver Fierek 1C

3. Skoroś Daniel 1D

4. Jastrzębski Karol 1C

5. Segit Mateusz 1C

6. Rzeppa Maksym 1B

7. Watkowski Maciej 1D

-86kg

1. Kleparski Marcin 3A

+86kg

        1. Zajączkowski Krzysztof 1D

        2. Kleparski Marcin 3A

        3. Klein Daniel 1D

 

Liceum dziewczyny:

-55kg

1.  Baran Monika 1C

2.  Nowak Karolina 2A

3.  Jerzyk Weronika 2D

4.  Oszmian Agata 1B

5. Zube Helena 1B

-70kg

1. Karolina Lipińska 1B

2. Krasicka Klaudia 3D

3. Pipłowska Kamila 3C

4. Kunz Paulina 3D

5. Dybich Aleksandra 2D

+70kg

         1. Wenzel Dominika 2E

         2. Front Paulina 3A

Zawody przeprowadził :Tomasz Kożuchowski i Maciej Sośnicki.